Trénink ve First Fitness v Londýnském Leyton Mills

First Fitness v Londýně a jak jsem se tam dostal? Při návštěvě za účelem bližšího poznání Londýna, které trvala celých sedm dní, jsem se samozřejmě neudržel a musel nějak pořešit, abych se jako správný závislák dostal nějak do posilovny.
Leyton Mills
First Fitness

A po nějaké době hledání mi do hledáčku přišlo First Fitness v Londýnském Leyton Mills. Vzhledem k tomu, že jsem nechtěl platit docela velký jednorázový vstup, který někde bývá i 17liber za osobu, tak jsem hledal fitka, která mají první vstup zdarma. A First Fitness bylo jedním z těch, které mělo na stránkách try us for free.

Fitness
First Fitness Leyton Mills

Po vypsání dat do formuláře nastal jenom jediný problém a to, že telefonní číslo uvedené ve formuláři muselo být britské. A tak jsem sehnal dvě sice nefunkční čísla a zadal je tam. Pustilo mě to dál a free pass přišel do mailu. Moje chyba ale byla, že jsem si nepřečetl malým písmem podmínky, ve kterých se psalo, že se manager First Fitness nepjprve ozve, aby domluvil vhodný termín k návštěvě fitness (stejně jako v Pure u nás).

V pátek jsem informaci o nutnosti rezervace zjistil, ale i přesto jsme to zkusili. Po příchodu na recepci nebyl žádný problém, obsluha okamžitě vydala karty a šlo se na to. Museli jsme asi vypadat vtipně, protože jsme měli pouze malá zavazadla a tak jsme s oblečením museli improvizovat. To samé co se týče doplňků. Ty jsem do letadla brát nemohl a ani strava nebyla úplně ideální. Párkrát jsme si mohli uvařit, tak to šlo, ale podmínky byly jinak tak trochu polní a tak jsem byl zvědavý, jestli bude výkon aspoň za něco stát.

Leyton Mills
dřepy ve First Fitness
Co se týče posilovny, jedná se o skvěle vybavené fitness. Aerobní zóna čítá kvantum pásů, stepperů, orbitreků atd. od firmy Life Fitness. Na každém páse si můžete použít vlastní sluchátka, která využijete ke sledování kanálu na obrazovce před vámi.
First Fitness
First Fitness

Dále posilovna nabízí spoustu kvalitních strojů, trx a samozřejmě i spoustu volných činek a laviček. Jediný problém jsem měl s tím, že jsem nevěděl jestli jsou váhy uváděné v librách nebo v kilogramech. Počítal jsem spíše s librami. A po pár sérích dřepů jsem si pak říkal, že jsem nějaký slabý, když jsem spočítal kolik tam mám naloženo.

Po půlce tréningu jsem se zeptal a kupodivu tam používají kg. Co se týče použitých os jsou trochu širší, takže se mi nedržely úplně skvěle, ale není to nic na co by si člověk nezvykl.

Nejlepší pozitivum ale bylo, že lidi se k sobě navzájem chovají velice slušně. Ať už se jedná o posilovnu nebo o lidi v ulicích a mhd. Buranství tam z Prahy asi ještě nedorazilo. Standartní je, když do vás někdo vrazí, že se i v zápětí omluví. Nebo paní, která vystupuje z autobusu a poděkuje řidiči za svezení. Tohle u nás prostě nevidíte.

Jinak osazenstvo ve fitness bylo spíše černé barvy kůže, pár muslimů a nějaký ten běloch. Pokud se podívám do Londýna zas velice rád do First Fitness zase zavítám a vřele jej doporučuji i všem z vás.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..